KRIOL Ehitus OÜ
Aaddress: Linnamäe tee 37A  Tallinn
Tel. :+372 6363254;  +372 52 29 501

E-post: info@kriol.ee

Uudised

Rekonstrueerimise toetus

Kellele rekonstrueerimistoetus sobib?

 

 

Korterelamu terviklik rekonstrueerimine võimaldab suurendada hoone energiatõhusust, pikendab selle eluiga, tõstab väärtust kinnisvaraturul ning toob kaasa paranenud sisekliima. Toetus on mõeldud ühistutele ja kohalikele omavalitsustele, kes soovivad rekonstrueerida oma korterelamu võimalikult terviklikult. Toetust võib kombineerida nii krediidiasutuste poolt väljastatavate laenudega kui ka kogutud omavahenditega. Toetust saab taotleda 15%, 25% ja 40% ulatuses (Ida-Virumaal vastavalt 25%, 35% ja 50%) rekonstrueerimistööde kogumaksumusest sõltuvalt korterelamu rekonstrueerimise terviklikkuse tasemest. 

...
Lisatud: 28.06.2017 Loe edasi

Puhas fassaad - on teie maja nägu

Majaomanikud ei mõtle selle peale, et maja fassaad nõuab hoolt. Mustus võib tõsiselt kahjustada fassadi välisvaadet ja anda Teie terve majale mitte esinduslikku välimust. Selle tõttu vahepeal on vajalik fassadi puhastada, eriti renoveeritud fassaadi. See on küll üsna keeruline ülesanne saada hoone korraliku välimust ja esialgse kuju, kuid see on lahendatav probleem kaasaegsete seadmete ja meie spetsialistide abil, ja kõige tähtsam on see, et antud töö ei nõua suurt kulu, võrreldes terve hoone ülevärvimisega.

 

...
Lisatud: 01.04.2015 Loe edasi

Rekonstrueerimistoetuse uute tingimuste teemalised infopäevad korteriühistutele

Sihtasutus KredEx ja Eesti Korteriühistute Liit korraldavad jaanuarist märtsini korteriühistutele infopäevad rekonstrueerimistoetuste uute tingimuste teemal....
Lisatud: 01.02.2015 Loe edasi
Eslieht Ettevõtest Teenused Tehtud tööd Kontakt by open.ee